Czy nie boisz się odwiedzić Zniszczone królestwo?

Dzisiaj ma miejsce premiera powieści Martyny Durys Zniszczone królestwo. Lodowy kryształ. Serdeznie zapraszamy do lektury.

Kiedy ród ciepła i ciemności atakuje królestwo ZIMNA, wszystko się zmienia w mgnieniu oka. Rozpoczyna się wojna, a królestwo zimna jest na straconej pozycji. Wkrótce zostaje prawdopodobnie całkiem unicestwione, a krew ludzi i magów lodu wysycha do ostatniej kropli.

Lecz nic bardziej nie zwodzi, jak pozory. Grupa elitarnych bohaterów czystej krwi z grupy magów przetrwała i próbuje pomóc pozbierać się niewinnym mieszkańcom nieobdarzonych mocą. Razem z upadłą królową tworzą małe plemiona i osiedlają się w różnych zakątkach świata. Choć niebezpieczeństwo czai się wszędzie, wiele miasteczek jest chronionych barierą sprawiającą, że nikt nie może je dostrzec czy tym bardziej do nich wejść.

W nich wychowuje się przyszłość rodu ZIMNA i pod czujnym okiem przekracza sferę dorastania z kruchych dzieci na wojowników zdolnych do zabijania bez litości. Młodzi ludzie z magią czy bez będą czekać tylko na znak, by odzyskać stracone ziemię, zemścić się i sprawić, by życie bezbronnych niewinnych obywateli, ich rodzin, przyjaciół, a nawet wrogów stało się lepsze.

Mówią do mnie Akina, lecz moje prawdziwe imię zostało dawno zapomniane. Wiodę dość męczące życie, chodząc z rana do szkoły, by stać się wojowniczką, a po południu trafiam prosto do pracy, by wyżywić siebie i schorowaną matkę, będącą o krok od łoża śmierci. Wiele osób mówi mi, że moją wadą jest niebywała impulsywność i… zgadzam się z ich zdaniem. Lecz gdyby nie ona, nie zwróciłabym uwagi pewnego maga i nie dostałabym szansy na zmianę nie tylko swojego żywota, ale tysiąca ludzi i nadludzi.

 

Ksiązke można nabyć w promocyjnej cenie na Exlibris.net.pl.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top