Najbliższe premiery

Korzystając z ostatnich minut marca, zapowiadamy pierwsze kwietniowe premiery.

Jakie premiery czekają nas w pierwszej połowie kwietnia?

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody – zbiór bajek poświęconych sympatycznym zwierzątkom autorstwa Katarzyny Boroń. Książka jest napisana lekkim językiem i porusza szereg ważkich tematów, jak przyjaźń czy wytrwałość w dążeniu do celu. Całość jest ilustrowana przez Aleksandrę Kucharską-Cybuch. Wspaniała propozycja dla wszystkich pociech.

Byłam żoną biseksualisty – w przeciwieństwie do powyższej pozycji, ta książka na pewno nie jest poświęcona sympatycznym tematom. Autorka opisała koszmar, jaki sprawił jej mąż ukrywający swoją prawdziwą orientację seksualną. Rzecz trzyma w napięciu do ostatniej strony. Coś dla tych wszystkich, którzy nie boją się znać życia od każdego apektu.

Rzeczywistości – tomik wierszy autorstwa Mateusza Tomaszewskiego. Autor od lat wytrwale dążył do wydania swoich wierszy i dzięki Manufakturze Słów dopiął swojego celu.

Powyższe książki zostały już zamówione w drukarniach i ukażą się w pierwszej połowie kwietnia. To jednak nie wszystko, czego należy się od nas spodziewać w tym miesiącu (od dłuższego czasu przygotowujemy dla Was powieść młodzieżową oraz książkę o polskich sławach, opisanych z nieoczywistej perspektywy… zakładu fryzjerskiego!). Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego bloga.

Tymczasem życzymy wszystkim naszym Czytelnikom i Autorom Wesołych Świąt i mokrego dyngusa!

PS: Wpis został opublikowany już 1 kwietnia, ale nawet jeden przecinek nie jest w nim żartem!

PPS: Naprawdę.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to Top